Esu sportininkė nuo 7 metų. Pasiekus tikslą ir gavus Jūsų rekomendaciją ne tik lūpų kampučiai, bet ir rankos iš džiaugsmo kyla į viršų. Man gimė dukrytė Šarlotė. Dabar labai aišku, kodėl šeimos poreikiai keičiasi mažųjų naudai.

 Maksimalizmas – charakterio savybė, varanti iš proto artimuosius ir draugus. Mano NT specializacija – gyvenamasis sektorius Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone.

 Kūrybiškumas – esminis darbo principas nuolat kintančioje rinkoje, kurioje keičiasi ne tik pardavėjų lūkesčiai bet ir pirkėjų poreikiai. 

  Dirbdama brokere suvokiu, kad šiandieninėje nekilnojamojo turto rinkoje būtina susidaryti bendrą rinkos vaizdą, galvoti apie galimas perspektyvas, siekiant ilgalaikės sėkmės aptarnaujant pardavėjų ir pirkėjų rinką. Sėkmingame nekilnojamojo turto versle remiuosi dviem pagrindinėmis vertybėmis – atsidavimu darbui ir gebėjimu išklausyti bei atstovauti klientą derybose. Siekiu būti kūrybinga derantis, norint sėkmingai užbaigti pardavimą ir niekada nepasiduoti, kol neįvertintos visos galimybės. Mano efektyviausias marketingo metodas yra rekomendacijos, todėl leidžiu savo reputacijai kalbėti už save – pirmiausia dirbu dėl kitų, o tik tada dėl savęs.

Tikiu, jog Jūsų sėkmingo gyvenimo paslaptis yra teisingi žmonės šalia Jūsų!” 

Jūsų asmeninė brokerė Karina Paulauskaitė