Namai gyvenimui ir verslui ant ežero kranto

  • 599 000€
  Verbylų k., Molėtų r. sav.
  Parduodama
  Verbylų k., Molėtų r. sav.
  • 599 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 31 liepos, 2023 at 8:19 am
  • Kaina: 599 000€
  • Objekto dydis: 282 m2
  • Žemės plotas: 114 a
  • Statusas: Parduodama

  Aprašymas

  Molėtų rajono miškų apsuptyje naujų šeimininkų ieško išskirtinė sodybvietė. Daugiau nei 1 ha sklypo teritorijai priklauso Spalio ežero paplūdimys, net 110 metrų nuosavos pakrantės, ežeras kerintis ilgaamžių medžių alėjomis tiek vasarą, tiek žiemą. Ši gamtos ir komforto oazė lengvai pasiekiama bet kuriam miestiečiui – nuo Vilniaus ji nutolusi vos 39 km.

  Didelėje ir nuošalioje, nuo kaimynų miškais atskirtoje, teritorijoje galima visiškai atsiriboti nuo išorės pasaulio ir atsipalaiduoti. Kiekvienas atvykstantis čia ras vietą sau – nuo privataus namelio iki pramogų.

  Poilsiui ir susibūrimams skirtas pagrindinis namas su židiniu, erdve svetaine bei panoraminiais langais į tyvuliuojantį ežerą. Jūsų miego komfortui – trys miegamieji kambariai ir jiems priskirti san. mazgai. Vasaros sezono metu vakarienės ritualą su šeima ar draugais galite perkelti į lauko terasą. Netoliese įrengtas keturvietis namelis ir 4 kotedžai su visais patogumais. Bendrai sodybvietėje gali apsistoti iki 30 žmonių. Visų statinių eksterjerai – natūralių medžiagų, nuosaikūs, darniai įsiliejantys į kraštovaizdį.

  Komplekso teritorijoje taip pat įrengtos lauko teniso, tinklinio ir futbolo aikštelės. Atsipalaiduoti galima pirtyje su židiniu, erdviu priepirčiu ir lauko terasa arba karšto vandens kubile!

  Sveiką gyvenseną propaguojantiems šeimininkams aplink sodybą apstu vaizdingų vietų rytiniams pabėgiojimams ar žygiams dviračiais: netoliese įsikūręs Dubingių žirgynas, Paširvinčio dvaro sodyba, žavingieji Giedraičiai ir, žinoma, tai, kuo garsėja šis kraštas – ežerai bei kalvoti miškai.

  Sumanus sklypo išplanavimas ir optimalus jo dydis – tobulas variantas tiek šeimos rezidencijai, tiek investicijai į turizmo verslą: visais metų laikais patraukli vietovė, kokybiškas nekilnojamasis turtas, itin geri buvusių svečių atsiliepimai turizmo sektoriaus platformose užtikrins naujų klientų trauką.

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina