Sklypas ant Elektrėnų marių kranto

  • 300 000€
Elektrėnai, Marių g.
Parduodama
Elektrėnai, Marių g.
  • 300 000€

Detaliau

Atnaujinta 17 lapkričio, 2022 at 7:53 am
  • Kaina: 300 000€
  • Žemės plotas: 24 a
  • Statusas: Parduodama

Aprašymas

Vanduo nuo senų senovės žmones ramina ir džiugina, suteikia energijos ir įkvepia. Ne veltui žmonės atostogoms dažnai renkasi kurortus su vandens telkiniais, kuriuose maudydamiesi ir pramogaudami atgauna jėgas. O kokie laimingi tie, kurie gyvena prie vandens ir jo malonumais gali mėgautis kasdien!

Tokių malonumų kupinas gyvenimas ant Elektrėnų marių kranto. Čia, savo privačiame paplūdimyje įsirengę lieptelį, galėsite išplaukti ilgiems pasiplaukiojimams savo kateriu ar ekstremalesniems pojūčiams – vandens motociklu. Įspūdingų saulėtekių čia neužstoja medžiai, o raustančiame danguje didingai sklendžia pakrantėse gausiai gyvenanti, į Raudonąją knygą įtraukta juodųjų kormoranų kolonija. O jei norėsite energingesnių užsiėmimų, galėsite sportuoti mariose įrengtame wake parke arba prisijungti prie burlentininkų, ypač mėgstančių Elektrėnų marias dėl jose pučiančio stipresnio ir lygesnio nei kituose ežeruose vėjo.

Kasdienybė čia bus išties rami – gyvensite aptvertoje teritorijoje, uždaroje, saugioje kaimynystėje, į kurią nepateks pašaliniai žmonės. Vilniaus centrą automobiliu pasieksite per 40 min.

Sklypo užstatymo galimybės:
– Užstatymas 40%;
– Aukštingumas 10 metrų.

Yra galimybė įsigyti ir besiribojantį 27,69 a sklypą, kurio kaina 347 000 EUR.

Dokumentai

Atsisiųsti planą

Panašūs objektai

Compare listings

Compare
Karina
  • Karina