PRABANGAUS NEKILNOJAMOJO TURTO EKSPERTĖ

Karina turi daugiau nei 10 metų patirtį nekilnojamo turto srityje. Per šį laiką susikaupė ilgas rezultatu patenkintų klientų sąrašas ir daugybė  „Geriausio mėnesio brokerio” apdovanojimų vienoje didžiausių Lietuvos NT agentūrų. Karinos specializacija – išskirtiniai gyvenamojo sektoriaus objektai Vilniaus mieste ir jo apylinkėse. Ji remiasi dviem pagrindinėmis vertybėmis: atsidavimu darbui ir gebėjimu išklausyti bei atstovauti klientą derybose. Darbe Kariną labiausiai įkvepia galimybė padėti žmonėms pasiekti taip trokštamus gyvenimo pokyčius: persikelti į geresnę vietą, patogesnį būstą, kitą miestą, rasti svajonių namus šeimai.
Pasirinkę Kariną parduoti savo namus, jūs kreipiatės į aukščiausio lygio profesionalą ir užsitikrinate geriausias paslaugas bei rezultatus. Jos ypatinga darbo etika, plačios žinios ir kontaktų tinklas yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl ji pirmauja savo srityje ir parduoda 80% proc. jai patikėto nekilnojamojo turto. Karinos filosofija – laikytis skaidrumo principo. Ji tiki visišku atvirumu, nes su visomis susijusiomis šalimis bendrauja skaidriai ir visada pateikia savo nuoširdžią nuomonę. Į ją kreipiasi daugelis užsienio pirkėjų, investuotojų ir plėtotojų, ją rekomenduoja brokeriai ir advokatai. Karina savo klientams atiduoda visas jėgas, o svarbiausia – sandoris sudaromas.

„Tikiu, jog Jūsų sėkmingo gyvenimo paslaptis yra teisingi žmonės šalia Jūsų!”

Per sukauptą 11 metų patirtį, Karina padėjo daugeliui pirkėjų ir pardavėjų įgyvendinti nekilnojamojo turto sandorių ir rasti savo svajonių namus.

Adresas: Gedimino pr. 35 Vilnius, 01109
Tel. nr: +370 611 78376
El. paštas: karina.paulauskaite@balsir.com

UŽPILDYKITE RŪPIMĄ KLAUSIMĄ


Compare listings

Compare