Parduokite su Karina

Karina Paulauskaitė specializuojasi prabangaus nekilnojamojo turto segmente Lietuvoje bei atstovauja pasaulinį “Sotheby’s International Realty” prekės ženklą įmonėje “Baltic Sotheby’s International Realty” kompanijoje. “Sotheby’s International Realty” yra vienintelis tikrai pasaulinis nekilnojamojo turto ženklas su nekilnojamojo turto įmonių tinklu daugiau nei 70-yje šalių ir teritorijų. „Sotheby’s International Realty®“ prekės ženklas sukurtas remiantis šimtmečius trunkančiu žymiausių pasaulio aukcionų namų prestižu. Neprilygstama reputacija suteikia Karinos  parduodamam turtui geriausią ekspoziciją ir garantuoja pirkėjams, kad jie dirba su ekspertais, kuriais gali pasitikėti, kad ir kurioje pasaulio šalyje jie būtų. Naudodamasi asmeniniais ryšiais, Karina Paulauskaitė pasiekia aukštos kvalifikacijos pasaulinę klientūrą. Kreipkitės į Kariną Paulauskaitę, jei planuojate parduoti savo turtą, nes ji:

– turi platų pardavimų tinklą – objektus reklamuoja daugiau nei 20-tyje partnerių svetainių visame pasaulyje, taip padidindama klientų turto matomumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje;

– rūpinasi kiekvienu klientu individualiai – konsultuoja parduodamo turto klausimais, padeda paruošti pardavimui skirtus dokumentus, rūpinasi Jumis asmeniškai.

– turi nuolat besiplečiančią ir besikreipiančią tikslinę pirkėjų grupę;

 – aptarnauja klientus vadovaudamiesi profesionalia pasauline praktika;

 – kartu su įmone yra lokali ir globali – parengia individualų pardavimų planą kiekvienam turtui ir pristatymą vietinėje bei tarptautinėje rinkose.

Per sukauptą 11 metų patirtį, Karina padėjo daugeliui pirkėjų ir pardavėjų įgyvendinti nekilnojamojo turto sandorių ir rasti savo svajonių namus.

Adresas: Gedimino pr. 35 Vilnius, 01109
Tel. nr: +370 611 78376
El. paštas: karina.paulauskaite@balsir.com

UŽPILDYKITE RŪPIMĄ KLAUSIMĄ


Compare listings

Compare