Gulbinai

Maždaug 2010-aisiais pradėję formuotis Gulbinai – vienas naujausių prestižinių privačių gyvenamųjų namų kvartalų šalia sostinės. Verkių regioninio parko teritorijoje, ant Gulbino ežero kranto įsikūrusi nedidelė, vos kelių dešimčių pastatų gyvenvietė yra itin uždara ir žinoma nedaugeliui. Čia išsidėstę ypač prabangūs ir erdvūs namai, pagal individualius projektus kurti garsių architektų – Alvydo Šeiboko, Remigijaus Bimbos ir kt., – o visą teritoriją stebi vaizdo kameros ir saugos tarnybos. 

Kas čia traukia

  • Itin prabangūs išskirtinės architektūros namai
  • Ramus gyvenimo stilius gamtos apsuptyje, ant ežero kranto
  • Visiškai uždara ir saugi teritorija

Gyvenimo stilius

Gulbinus renkasi privatumą ir saugumą esminiais prioritetais laikantys pasiturintys asmenys. Didesnis atstumas iki miesto centro čia vertinamas kaip svarbiausias privalumas, ne tik saugantis nuo pašalinių akių, bet ir leidžiantis laiką automobilyje su vaiku ar kitais šeimos nariais išnaudoti asmeniniams pokalbiams. Ne mažiau aktuali ir kaimynystė – panašaus socialinio sluoksnio gyventojai sudaro nedidelę, vos kelių dešimčių asmenų bendruomenę, tad kaimynai pažįsta vieni kitus. 

Pramogos

Gyvenimas regioniniame parke siūlo ne tik saugumą ir komfortą, bet ir įvairias aktyvaus bei pasyvaus laisvalaikio galimybes. Kvartalo gyventojai naudojasi bendrais teniso kortais bei vaikų žaidimų aikštelėmis. O visai netoli, vos už kelių minučių kelio automobiliu – golfo aikštynai ir žirgynai.

Compare listings

Compare