Naujamiestis

Naujamiestis, priešingai, nei skelbia jo pavadinimas, yra vienas seniausių Vilniaus mikrorajonų. XIX a. viduryje pradėjusiame formuotis mikrorajone šiandien dera seni autentiški pastatai, pasižymintys puošniomis laiptinėmis, aukštomis lubomis ir lipdiniais, ir daugybė modernios architektūros naujai vystomų projektų stikliniais fasadais – tiek gyvenamųjų namų, tiek ir verslo centrų. Didžioji dalis prestižinių būstų išsidėstę Čiurlionio, Donelaičio, Basanavičiaus, V. Mykolaičio-Putino gatvėse.

Ant kalvos įsikūręs Naujamiestis gyventojams leidžia ne tik mėgautis atsiveriančiais vaizdais į senamiesčio stogus ir tolėliau esančius dangoraižius, bet ir greitai bei patogiai susisiekti su daugeliu kitų miesto mikrorajonų, o Senamiestį pasiekti pėsčiomis per kelias minutes. Nenuostabu, kad šiuo metu Naujamiestis yra viena gyviausių ir patraukliausių gyventi sostinės vietų. 

Kas čia traukia

  • Per kelias minutes pėsčiomis pasiekiamas senamiestis ir patogus susisiekimas su kitais mikrorajonais
  • Plačios laisvalaikio galimybės – tiek poilsis didžiausiame miesto parke, tiek ir renginių gausa
  • Šiuolaikiški naujos statybos būstai, iš kurių dalies atsiveria miesto panorama

Gyvenimo stilius

Moderniuose stikliniuose verslo centruose besikuriantys startuoliai ir užsienio kapitalo įmonės į Naujamiestį traukia jaunimą. Mikrorajono lokacija ir lengvas susisiekimas su kitomis miesto dalimis itin patogi judriems miesto žmonėms bei jaunoms šeimoms su vaikais. Šią vietą renkasi tie, kuriems miesto garsai ir judesys yra malonus gyvenimo atributas.

Pramogos

Naujamiestis gali pasigirti gerai išvystyta pramogų ir laisvalaikio infrastruktūra. Be daugybės kavinių, desertinių ir parduotuvėlių, čia įsikūręs didžiausias šalyje kino teatras „Forum Cinemas Vingis“, kuriame vyksta tiek kino festivaliai, tiek premjeriniai renginiai. Visai šalia – Vingio parkas, kasdien vietiniams siūlantis greitą pabėgimą į gamtą nuo miesto šurmulio, o vasaromis virstantis didžiausių koncertų vieta.

Compare listings

Compare