Aukščiausios kokybės gyvenimas gamtos apsuptyje

  • 680 000€
  Vilniaus r. sav., Sakiškės, Sakiškių g.
  Parduota
  Vilniaus r. sav., Sakiškės, Sakiškių g.
  • 680 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 17 sausio, 2023 at 11:15 am
  • Kaina: 680 000€
  • Objekto dydis: 268 m2
  • Žemės plotas: 10,82 a
  • Miegamieji: 5
  • Vonios: 3
  • Statusas: Parduota

  Aprašymas

  Žmogaus ir gamtos santykis per amžius buvo ypatingas. Gimęs iš gamtos, žmogus augdamas ir tobulėdamas pranoko pats save – išmoko pažaboti stichijas ir savo protą pasitelkti neregėtiems laimėjimams. Šiandien žmonija stovi kryžkelėje – ji turi rinktis, ar savo sugebėjimus pasitelks gamtai puoselėti, saugoti, padėti, ar ir toliau su ja konkuruos, bandydama įrodyti savo pranašumą?

  Šio namo Sakiškėse šeimininkams klausimų niekada nekilo – jie visada žinojo, kad žmogus gamtoje yra svečias, turintis jausti pagarbą ir dėkingumą už nesibaigiančias jos dovanas. Žmogaus užduotis – kurti savo svajonių gyvenimą taip, kad jis kuo natūraliau įsilietų į jį supantį žaliąjį gyvybės audinį. Dėl to namus statydami jie rinkosi ekologiškas, natūralias medžiagas – akmenį ir medį. Jų svajonėse natūralumas yra neatskiriamas nuo aukščiausios kokybės, tad tokius namus jie ir kūrė – išmanius, aprūpintus geriausia įranga, patvariausia apdaila ir baldais. O dabar šie namai gali būti Jūsų.

  5 miegamųjų name įrengta protinga valdymo sistema JUNG. Ji leidžia namui rūpintis pačiam savimi: įjungti ir išjungti reikiamus prietaisus, apšvietimą, reguliuoti temperatūrą. Su šia sistema namas tampa gyvu organizmu, gyvenančiu pagal Jūsų tiksliai nustatytą ir Jūsų poreikiams idealiai pritaikytą ritmą. O tai reiškia, kad Jums lieka daugiau laiko atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu gamtos apsuptyje. Po ilgos darbo dienos atsipalaiduosite dengtame šildomame lauko baseine su masažinėmis srovėmis ir duše įrengtoje garinėje pirtyje su šviesos ir muzikos terapija. Po baseino laiką su knyga, gera muzika ar miela kompanija galėsite leisti prie ištisinio marmuro židinio arba erdvioje lauko terasoje. Energijos suteiks treniruotės vietoje vieno iš miegamųjų įrengtoje sporto salėje, o kasdienę ramybę garantuos namo vieta – toliau nuo pagrindinės gatvės, akligatvyje.

  Jūsų gyvenimas Sakiškėse įsilies į gamtos ritmą taip, kaip ir svajojo šio namo kūrėjai – kokybiška Jūsų kasdienybė ne tik netrikdys supančios gyvybės, bet ir bus jos įkvėpta.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą (1 aukštas)
  Atsisiųsti planą (2 aukštas)

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina