Idiliška sodyba visiems metų laikams ant ežero kranto

  • 1 169 000€
  Molėtų r. sav.
  Parduodama
  Molėtų r. sav.
  • 1 169 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 8 kovo, 2024 at 2:51 pm
  • Kaina: 1 169 000€
  • Objekto dydis: 350 m2
  • Žemės plotas: 123 a
  • Miegamieji: 4
  • Vonios: 2
  • Statusas: Parduodama

  Aprašymas

  Idiliškas gyvenimas – koks jis? Tai – gyvenimas, kurio kasdienybėje aiškiai girdime savo mintis. Kurio rytai prasideda žvilgsniu keliaujant bundančio miško horizontu, o vakarai baigiasi meditacija ant nuosavo liepto, stebint tyliai raibuliuojantį vandenį. Tokiame gyvenime lengviau įveikiami visi iššūkiai, nes jis įkrauna vidinius resursus. Tokioje kasdienybėje daugiau laimės, nes išmokstama džiaugtis mažais dalykais.

  Ši idilė Jūsų laukia įspūdingose 1.2320 ha valdose Molėtų r. sav., Inturkės sen., Rudesėlės k. Patogiu asfaltuotu keliu atvažiavę iki pat teritorijos pirmiausia pamatysite 231 kv. m ploto gyvenamąjį namą. Čia pat – du 60 kv. m ploto privačiam atokvėpiui skirti namai su miegamaisiais ir pirtimis, kuriuose apsistos Jūsų svečiai arba ramybės visais metų laikais ieškantys poilsiautojai. Bendras šių pastatų plotas 350 kv.m. Žvilgsniu nukeliavę iki ežero, pamatysite savo lieptelį ir dar vieną pastatą, kuriame galėsite įsirengti pirtį.

  Ką tik visiškai naujai įrengtuose šiuolaikiškuose namuose telpa visas gamtos grožis: šviesaus medžio apdaila tarsi pratęsia aplink ošiantį mišką, o mėlynų atspalvių interjero akcentai primena Jūsų teritoriją skalaujantį ežerą. Namai jau aprūpinti ne tik baldais, bet ir kruopščiai atrinkta buitine technika. Automobiliui įrengta speciali stoginė, o Jūsų daiktams – atskiras pastatas su sandėliuku. Per 2 aukštus įrengti net 4 miegamieji ir 2 vonios kambariai.Kūrybiškai suplanuota svetainės zona, kuriai erdvės suteikia antresolė, vedantį į antrąjį namų aukštą. Namuose bus patogu ir dirbti – tam specialiai įrengtas darbo kambarys antrajame aukšte.

  Besikeičiant metų laikams, pro skandinaviško tipo aukštus langus mėgausitės ežero paveikslais, o veiklos rasite bet kokiu oru: maudysitės ir slidinėsite, Labanoro girioje stebėsite paukščius ir gyvūnus, supsitės lauko krėsluose ir šildysitės prie židinio. Jūsų kūnas padėkos už namuose įrengtą pirtį su poilsio zona, o jei dar įsirengsite ir sūkurinę vonią – turėsite savo privatų spa. Visiškai privačioje teritorijoje gyvensite taip, kaip visuomet svajojote: harmonijoje su savimi ir su gamta. Vilniaus centrą automobiliu pasieksite per 45 minutes, o iki Molėtų sankryžos važiuosite vos 5 km.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą (1 aukštas)
  Atsisiųsti planą (2 aukštas)

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina Paulauskaitė
  • Karina Paulauskaitė