Individualių gyvenamųjų namų projektas – “Stirnų giraitė”

  • Nuo 334 000 €
  Vilniaus r. sav., Sakiškės, Medžiotojų g.
  Vilniaus r. sav., Sakiškės, Medžiotojų g.
  • Nuo 334 000 €

  Detaliau

  Atnaujinta 16 spalio, 2023 at 7:23 am
  • Kaina: Nuo 334 000 €
  • Objekto dydis: 145 - 149 m2
  • Žemės plotas: 8 - 11 a
  • Miegamieji: 3
  • Vonios: 2 - 3

  Aprašymas

  Būstai jau pastatyti ir įregistruoti! Yra galimybė namus įsigyti ir su pilna apdaila.

  „Stirnų giraitė“ – naujai statomas vienaaukščių individualių namų projektas uždaroje privačioje gyvenvietėje, kurią iš visų pusių supa Sakiškių miškas. Tai – svajonių namai miesto žmogui, kuris ilgisi tikro, autentiško ryšio su gamta. Čia turėsite galimybę pradėti kiekvieną dieną visiškoje tyloje, brandžių miško pušų šešėlyje stebint stirnas ir kitus miško gyventojus, o pasisėmus stiprybės iš gamtos, patogiai ir aplenkiant spūstis nukeliauti į darbus mieste.

  Gyvenvietėje – 14 vienaaukščių 5 skirtingų suplanavimų tipų namų. Pagal individualius poreikius galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Namų plotai apie 150 kv. m, o sklypų plotai apie 10 arų. Visi namai turi tris miegamuosius kambarius, du sanitarinius mazgus, garažą vienam automobiliui. Gyvenamosios erdvės išsidėsčiusios viename aukšte ir kurtos taip, jog atskirtų tėvų ir vaikų gyvenamąsias zonas, skirtas ypatingas dėmesys visų šeimos narių gyvenamosios erdvės funkcionalumui ir privatumui. Namų terasos bei miegamieji kambariai orientuoti miško link – ne tik Jūsų akims paganyti, bet ir privatumui užtikrinti.

  Lokacija – „Stirnų giraitės“ namų kompleksas įsikūręs Sakiškių gyvenvietėje, apie 30 min. automobiliu nuo Vilniaus miesto centro. Sakiškės jau kuris laikas yra vienas geidžiamiausių rajonų Nemenčinės miškų link bei sulaukė ypač didelio populiarumo po sėkmingai įgyvendintų uždarų prestižinių individualių namų kvartalų projektų. Būtent šioje Nemenčinės plento kryptyje dėl išaugusios paklausos ir ribotos namų valdos pasiūlos jau kuris laikas stebimas ženklus 30-40% siekiantis namų kainų šuolis. Kodėl? Nes čia yra daugiau miškų ir gamtos nei asfalto ir namų, čia naujai besikuriančios jaunų žmonių bendruomenės bei žinomų žmonių šeimos, išgarsinusios gyvenvietę visuomenei.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą (M67-2; M69-2)
  Atsisiųsti planą (M14-1; M18-1)
  Atsisiųsti planą (M67-1; M69-1)
  Atsisiųsti planą (M12-1; M16-1)
  Atsisiųsti planą (M14-2; M18-2)
  Atsisiųsti planą (M16-2; M12-2)
  Atsisiųsti planą (M10-2)
  Atsisiųsti planą (M10-1)

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina