Išskirtinis sklypas ant Lavyso ežero kranto

  • 200 000€
  Varėno r. sav., Lavysas
  Varėno r. sav., Lavysas
  • 200 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 10 rugpjūčio, 2023 at 12:12 pm
  • Kaina: 200 000€
  • Žemės plotas: 154 a

  Aprašymas

  Nuo senų senovės lietuvių dainiai ir išminčiai garbino miškus. Čia susipinantis žaliasis gyvybės audinys mūsų protėviams įkvėpė išminties ir jėgų, mokė svarbiausių gyvenimo pamokų ir dovanojo prieglobstį. Ne veltui tiek daug dainų apie miškus sukurta, tiek daug pasakojimų ir legendų pripinta. Ne veltui ir šiais laikais miesto žmogus, pavargęs nuo dulkių, šurmulio ir įtampos, nusiraminimo ieško gamtoje.

  Varėnos rajone, ant Lavyso ežero kranto, turite unikalią galimybę įgyvendinti savo asmenines svajones arba verslo ambicijas. Čia parduodamas išskirtinis sklypas – 90 m smėlėtos, pajūrį primenančios ežero pakrantės, kurioje galima statyti 5 m iki vandens, apsuptos rekreacinių pušynų ir žemyninių kopų. Teritorijoje suformuoti keturi, rekreacinės paskirties, lygiaverčiai sklypai (du po 4 a; 3,25 a ir 2,7 a), kuriuose galima statyti poilsio pastatus, o 1,4 ha ploto miško sklype – įsirengti rekreacinę zoną – vaikų žaidimų aikšteles, takus, pavėsines bei automobilių parkavimui skirtas vietas. Poilsio pastatai gali užimti 25% rekreacinės paskirties sklypų ploto, t.y. turite galimybę pastatyti 348 kv. m ploto pirmojo aukšto (ant visų keturių sklypų) arba statyti atskirus vidutiniškai apie 80 kv.m pirmojo aukšto poilsio namus. Jau yra suformuotas įvažiavimas per mišką.

  Kad ir ką nutarsite statyti šiame sklype, kad ir ką pasikviesite į šią ramybės oazę – žmonės išvažiuos kalbėdami, kad neabejotinai pasikrovė savo vidines baterijas. Ne tik dėl raminančio ežero bangavimo, pušų ošimo, miško gyventojų tylaus buvimo, bet ir dėl to, kad saulė čia šviečia nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Vaikščiodami po Jūsų pušyną ir vos už kelių kilometrų prasidedantį nacionalinį parką žmonės tarsi atgims iš naujo – ir norės sugrįžti dar daugybę kartų.

  Yra galimybė sklypus įsigyti ir atskirai:

  R1+R2, kaina 120 000 EUR
  R2+R3, kaina 100 0000 EUR

  Arba

  R1, kaina 65 000 EUR
  R2, kaina 65 000 EUR
  R3, kaina 65 000 EUR
  R4, kaina 60 000 EUR

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą (Bendra teritorija)
  Atsisiųsti planą (Sudalinta teritorija)

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina