Namai, kuriuose tvyro miesto ir gamtos pusiausvyra

  • 529 000€
  Suomių g., Kalnėnai, Vilnius
  Suomių g., Kalnėnai, Vilnius
  • 529 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 23 spalio, 2023 at 10:08 am
  • Kaina: 529 000€
  • Objekto dydis: 183 m2
  • Žemės plotas: 7,33 a
  • Miegamieji: 4
  • Vonios: 2

  Aprašymas

  Sparčiai ir tvariai augančiame Kalnėnų mikrorajone parduodamas jaukus 183 kv.m dviejų aukštų namas, skirtas žmonėms, kurie negali gyventi be sostinės infrastruktūros, bet po ilgos dienos nori sugrįžti į namų tylą. Ir tai jie gali padaryti vos per dešimt minučių – tiek užtrunka automobiliu pasiekti Vilniaus rotušę!

  Ramybė iš tiesų yra išskirtinis Suomių gatvės bruožas. Atokiau nuo pagrindinių gatvių, apsupti solidžios kaimynystės, minimalistinio dizaino namai natūraliai įsilieja į už tvoros žaliuojantį Ribiškių kraštovaizdžio draustinį. Verta pažymėti, jog Kalnėnai išsidėstę aukščiau nei kiti miesto mikrorajonai, aplink nėra pramonės, todėl čia galima kvėpuoti visais plaučiais – grynu oru, pripildytu iš šalia augančių pušų aromato.

  Gyvenvietė visgi nėra tik miegamasis rajonas – čia verda gyvenimas, vystoma savita, šiuolaikinių žmonių lūkesčius atitinkanti infrastruktūra. Vaikų darželis, mokykla, aplink įsikūrusios reikalingos parduotuvės, lengvai pasiekiami visi traukos centrai. Aktyvų laisvalaikį propaguojantiems duris atvėrusi Teniso akademija, žiemomis ranka pasiekiama Liepkalnio slidinėjimo trasa, o vasaromis – vandenlenčių centrai.

  Penkių kambarių namuose taip pat atsispindi organiškas požiūris į gyvenimą. Minimalistiniame žemės spalvų dizaine, pripildytas natūralaus medžio šilumos, šelmiškai „išsišoka“ subtiliai prabangūs baldai bei originalūs italų dizainerio šviestuvai. Dėl sumanaus namų išplanavimo, juose nuolat pilna ir saulės šviesos.

  Pirmasis aukštas – vientisa erdvė šeimos vakarienėms virtuvės ir valgomojo zonoje, atsipalaidavimui- svetainė su baltos spalvos židiniu. Apgalvota ir buitiškoji pusė ­– už panelių paslėptos pagalbinės zonos pasidėti daiktams, kad šie neužgožtų namų harmonijos ir išlaikytų švaros įspūdį. Antrame aukšte – platus koridorius, lydintis į šeimininkų miegamąjį su drabužine, į vaikų, darbo ir vonios kambarius.

  Ypatingas dėmesys skirtas gyventojų patogumui ir saugumui. Įrengtas dviejų vietų automobilių garažas, kuriame tilps ir laisvalaikio įranga, ir aplinkos priežiūros rakandai. Įrengta namo terasa, pritaikyta Lietuvos orams- virš terasos įrengtas stogelis, esant lietingam orui, nesutrikdys Jūsų vakarinio pasisėdėjimo ar šventės. Privatumą užtikrina ne tik nuošalumas ir tvora, bet ir namo apsaugos sistema su išorės kameromis.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą (1 aukštas)
  Atsisiųsti planą (2 aukštas)

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina