Sklypai prabangioje gyvenvietėje gamtoje

  • 1 333 000€
  Užupio g., Bezdonys, Vilniaus r.
  Užupio g., Bezdonys, Vilniaus r.
  • 1 333 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 29 lapkričio, 2023 at 8:00 am
  • Kaina: 1 333 000€
  • Žemės plotas: 384 a

  Aprašymas

  Gamta ir žmogus – neatskiriama, nedaloma, amžina bičiulystė. Gamta žmogui dovanoja ne tik gyvybę, bet ir laisvę, ramybę, įkvėpimą. Tad nenuostabu, kad didžiausioje ramybėje gyvena tie žmonės, kurie yra darnoje su gamta. Tokie žmonės kuriasi Nemenčinės plento pušynuose esančioje įspūdingoje privačioje gyvenvietėje, bendruomenės vadinamoje Margutiškėmis. Čia parduodami erdvūs sklypai, kurių plotas nuo 0,5 ha iki beveik 4 ha, idealiai paruošti svajonių namų statyboms. Tai – gyvenvietė žmonėms, pasiruošusiems ypatingai kokybei savo kasdienybėje.

  PRIVATUMAS. Gyvenvietės teritorija aptverta, saugoma stebėjimo kamerų, įvažiavimas įrengtas pro atskirus vartus. Privatumas garantuotas ir kiekvienuose gyvenvietės namuose – sklypai tokie erdvūs, kad kaimynai niekuomet vieni kitų netrukdys, tačiau ir jausis saugūs, gyvendami darnioje bendruomenėje.
  HARMONIJA. Sklypų dydis leidžia netverti teritorijų ir visiškai susilieti su gamta. Miškas prasideda čia pat, gyventojų kieme, ir kviečia laisvalaikį praleisti gryname ore džiaugiantis pasivaikščiojimų ir dviračių takais, grybais, paukščiais ir gyvūnais. Aukštų pušų žaluma džiugina ištisus metus.
  KŪRYBIŠKUMAS. Erdviuose sklypuose sudarytos visos galimybės statyti įvairiausios architektūros namus – nuo minimalistinių iki pačių įmantriausių, išreiškiančių įdomiausias, ekscentriškiausias asmenybes.
  SVEIKATA IR POILSIS. Norintys laisvalaikį praleisti aktyviai viską ras čia pat, šalia namų – gyvenvietėje įrengta profesionali krepšinio aikštelė su reguliuojamu stovu, teniso ir futbolo kortai, mokomoji golfo aikštelė. Prie sklypuose įrengtų vandens telkinių galima pastatyti pirtį ar lieptą, o kieme įsirengti baseiną. Esminis privalumas auginant vaikus – sporto treneriai atvyks tiesiai į gyvenvientę, o ne atvirkščiai.
  PATOGUMAS. Namo iš Vilniaus centro gyventojai grįš per pusvalandį, aplenkdami kamščius, keliaudami privačiomis lėšomis asfaltuotu miško keliu. O dirbantys iš namų mėgausis galingos spartos optiniu internetu. Po darbų nereikės rūpintis teritorijos priežiūra – vasarą gyvenvietėje reguliariai pjaunama žolė, o žiemą – valomas sniegas.
  IŠSKIRTINUMAS. Tokių erdvių, gamtos apsuptų, nuo miesto centro tiek nedaug nutolusių sklypų rinkoje pasitaiko ypač retai. Tai – išskirtinė galimybė įsigyti aukščiausios kokybės gyvenimo sąlygas, primenančias kruopščiai suplanuotas prabangias atostogas.
  PRABANGA. Šį kvartalą savo ypatingam gyvenimui renkasi nepaprasti žmonės, tad gyventojai mėgaujasi ne tik preciziškai suplanuota aplinka ir įspūdinga gamta, bet ir kokybiškais pokalbiais su kitomis prabangą vertinančiomis, išskirtinėmis asmenybėmis.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina