Sklypas prestižinėje Vilniaus vietoje, gamtos apsuptyje

  • 900 000€
Vilnius, Valakampiai, Latežerio g.
Parduota

Sklypas prestižinėje Vilniaus vietoje, gamtos apsuptyje

Vilnius, Valakampiai, Latežerio g.
  • 900 000€

Detaliau

Atnaujinta 23 sausio, 2023 at 2:24 pm
  • Kaina: 900 000€
  • Žemės plotas: 20 a
  • Statusas: Parduota

Aprašymas

Kiekvienas miestas turi gyvenvietę, kuri išpildo net ir išrankiausiųjų norus. Tai – gyvenvietės, įsikūrusios gamtos apsuptyje, sergėjamos ranka pasiekiamų ramiai tekančių upių, garantuojančios daugybę erdvės pasivaikščiojimams ir tikram poilsiui, o kartu – įsikūrusios miesto ribose, visiškai netoli visų patogumų ir šiuolaikiniam žmogui būtinų paslaugų. Vilniuje šį idealios gyvenvietės statusą neabejotinai turi Valakampiai.

Šioje gyvenvietėje parduodamas didelis, net 20 a sklypas – retenybė tokio prestižo ir patogumo vietose. Sklype tikrai tilps Jūsų svajonių namai, kuriuos galėsite kurti įkvėpti visai šalia žaliuojančio regioninio parko ir tekančios Neries. Jūsų ramybės oazę nuo svetimų akių saugos ne tik tvirti pušų kamienai – aplink neturėsite kaimynų, tad laiką savo privačiame sode galėsite leisti visiškai atsipalaidavę. Aukščiausios kokybės gyvenimą šioje ypatingoje vietoje kursite neribodami savo fantazijos – šalia gyvenamųjų erdvių, jei tik pageidausite, tilps ir sportui, ir spa, ir Jūsų hobiams pritaikytos teritorijos.

Senamiestį automobiliu pasieksite vos per 15 minučių, o laisvalaikį galėsite leisti per daug nenutoldami nuo namų: vasarą išeisite pasivaikščioti po valstybinį mišką, besiribojantį su Jūsų sklypu, pavasarį už kelių žingsnių nuo namų grožėsitės Žibučių slėniu, garsėjančiu įspūdingai mėlynuojančiais šlaitais, o žiemomis prisijungsite prie aktyviai sportuojančios Valakampių bendruomenės, ant slidžių besigrožinčios blizgančiomis miško proskynomis.

Dokumentai

Atsisiųsti planą

Panašūs objektai

Compare listings

Compare
Search
Price Range From To
edvinas
  • edvinas