Sklypas su vilos projektu bei statybų leidimu ant ežero kranto

  • 229 000€
  Sodžiaus g., Burokaraistis, Varėnos r.
  Parduodama
  Sodžiaus g., Burokaraistis, Varėnos r.
  • 229 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 3 rugpjūčio, 2023 at 6:36 am
  • Kaina: 229 000€
  • Žemės plotas: 253 a
  • Statusas: Parduodama

  Aprašymas

  Burokaraisčio ežeras – Dzūkijos smaragdas, ypatingam gyvenimui įkvepiantis išrinktuosius. Čia sodybas turintys žmonės gyvena šviesiau nei dauguma kitų, nes žino, kad po ilgos darbo savaitės jų laukia privatus poilsis ant šio kvapą gniaužiančio ežero kranto, kur rytinius ritualus apdainuoja laukiniai paukščiai, o vakaro lopšines ošia šimtametės pušys.

  Šį rojų rasite 95 km nuo Vilniaus, Dzūkijos nacionalinio parko pašonėje, ir čia turite išskirtinę galimybę įsigyti 2,5 ha sklypą su 144 m ežero pakrante bei jau paruoštu šiuolaikiškos vilos projektu ir statybų leidimu. 1,19 ha sklypą (83,25 a namų valdos ir 35,79 a rekreacinės paskirties) supa kartu įsigyjami 1,344 ha brandaus šimtamečio pušyno. Jūsų valdose suplanuoti du namai: 265 kv.m ir 107 kv.m ploto, o tai reiškia, kad galėsite ilsėtis su didele kompanija arba įdarbinti antrąjį namą, į jį pakviesdami poilsiautojų. Sklypo dalį, kurioje numatytos statybos supa pušynas, kuris kuria papildomą privatumą ir ramybę nuo kaimynystės, o kitoje ežero pusėje esantis parkas saugo nuo galimų statybų.

  Didžiajame name suplanuota viskas, ko reikia kokybiškam šeimos laikui kartu: laisvalaikio patalpa, du vaikų kambariai, sporto kambarys, virtuvė, svetainė-valgomasis, miegamasis su drabužine ir vonios kambariu, du san.mazgai, dušas, sandėliukai. Iš pirmojo aukšto holo pateksite į terasą su įspūdingu vaizdu į Burokaraisčio ežerą, kurioje kursite brangius prisiminimus, stebėsite vandens ir miško gyvūnus ir klausysitės raminančių gamtos garsų. Antrajame name – garažas, dvi gyvenamosios zonos svečiams su atskiromis svetainėmis, vonios kambariais, mini virtuvėmis.

  Jūsų poilsį paįvairins apsilankymai vos už 10 km esančiame Merkinės miestelyje, išgyvenančiame tikrą renesansą – čia ištisus metus veikia puikūs restoranai, vyksta klasikinės muzikos, teatro, šiuolaikinio meno renginiai. 20 min atstumu jus pasitiks Varėna, kur rasite ne tik muziejų, bet ir kino bei parodų salę. Kelionė iki Vilniaus tetruks apie valandą ir dvidešimt minučių, iki Druskininkų – trisdešimt penkias minutes.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina