Sklypas svajonių vilai išskirtinėje vietoje

  • 109 000€
  Varėno r. sav., Burokaraistis, Sodžiaus g.
  Varėno r. sav., Burokaraistis, Sodžiaus g.
  • 109 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 3 liepos, 2023 at 7:22 am
  • Kaina: 109 000€
  • Žemės plotas: 129 a

  Aprašymas

  95 km nuo Vilniaus, Dzūkijos nacionalinio parko pašonėje, telkšo Burokaraisčio ežeras. Jo smaragdinis vanduo – tik nedidelės saujelės laimingųjų poilsio ir energijos šaltinis. Ant šio ežero kranto laisvalaikį leidžiantys žmonės žino, kad daugelis norėtų bent trumpam su jais apsikeisti vietomis ir pajusti, ką reiškia miesto rūpesčius palikus greitkelyje ramiais Dzūkijos miškais atvažiuoti į savo privatų rojaus kampelį, kur rytais žadina laukinių paukščių giesmės, o vakarais ramina šimtamečio pušyno aromatas.

  Šioje ypatingoje vietoje, ant Burokaraisčio ežero kranto, parduodamas sklypas Jūsų svajonių vilai. Tai – vienintelė galimybė įsigyti žemės ir įgyvendinti savo svajones šio užburiančio ežero pakrantėje. 52 arų sklypą supa kartu įsigyjami 77 arai brandaus šimtamečio pušyno, o atsipalaiduoti vilioja sklypui priklausantys 75 metrai ežero pakrantės. Vaizduotę žadina galimybė statyti įvairaus dydžio, 300 kv. m. ir daugiau, pastatus, bei įrengti juos vos 5 m nuo vandens. Mažesniems, iki 80 kv. m. pastatams, net nereikės statybų leidimo!

  Jūsų poilsį paįvairins apsilankymai vos už 10 km esančiame Merkinės miestelyje, išgyvenančiame tikrą renesansą – čia ištisus metus veikia puikūs restoranai, vyksta klasikinės muzikos, teatro, šiuolaikinio meno renginiai. Taip pat 20min. atstumu jus pasitiks Varėna – bei jos kino ir parodų salė Jūsų pramogoms. Kelionė iki Vilniaus tetruks apie valandą ir dvidešimt minučių, iki Druskininkų – trisdešimt penkias minutes.

   

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina