Sklypas uždaroje Laurų rezidencijos gyvenvietėje

  • 499 000€
  Zamečkavo g., Laurai, Vilnius
  Parduodama
  Zamečkavo g., Laurai, Vilnius
  • 499 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 13 kovo, 2024 at 1:01 pm
  • Kaina: 499 000€
  • Žemės plotas: 18.83 a
  • Statusas: Parduodama

  Aprašymas

  Pristatome Jums 18.83 a sklypą jaukioje, uždaroje Laurų rezidencijos gyvenvietėje, kurioje susijungia modernios architektūros namai ir natūrali gamta. Šeimininkai vieni pirmųjų šį sklypą pasirinko dėl savo unikalios vaizdingos vietos ir privatumo.

  Sklype 340 kv.m namo projektą sukūrė inovatyvių ir funkcionalių projektų kūrėjas – architektas Tomo Lapė. Architekto įsiklausymas į užsakovo gyvenimo būdą, sklypo vietos studija, sukuria namų erdvę Jūsų šeimai augti ir klestėti, garantuoja aukščiausią gyvenimo kokybę bei modernumą.

  Namo projektas suprojektuotas taip, kad namas būtų orientuotas į pietinę upelio pusę, atveriantis Jums nuostabius pušyno vaizdus ir natūralų šviesos srautą visą dieną. Projekte numatytos atraminės sienos užtikrina privatumą nuo kaimyninių namų.

  Projekto vidaus suplanavimas suteikia būsimiems gyventojams pakankamai vietos įgyvendinti kūrybiškų ir erdvių namų viziją. Projektas sukurtas taip, kad kiekvienas šeimos narys turėtų asmeninės erdvės, kartu numatant ir bendras gyvenamąsias ir laisvalaikio zonas.

  Vienas iš šio sklypo didžiausių privalumų – gautas statybos leidimas ir jau paruošta infrastruktūra. Sklypas yra prijungtas prie dujų ir elektros tinklų, todėl galėsite pradėti savo statybos darbus be administracinių kliūčių ar didelių pradinių investicijų į komunikacijas. Tai svarbus privalumas, suteikiantis Jums galimybę pradėti įgyvendinti naujų namų projektą be papildomų laiko nuostolių, greitai ir efektyviai pradėti kurti savo svajonių namus.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą (cokolinis aukštas)
  Atsisiųsti planą (1 aukštas)
  Atsisiųsti planą (2 aukštas)

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina