Solidus sklypas ant Elektrėnų marių kranto

  • 290 000€
  Elektrėnai, Marių g.
  Parduodama
  Elektrėnai, Marių g.
  • 290 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 9 balandžio, 2024 at 12:00 pm
  • Kaina: 290 000€
  • Žemės plotas: 24 a
  • Statusas: Parduodama

  Aprašymas

  Vanduo nuo senų senovės žmones ramina, įkvepia, suteikia energijos. Ne veltui žmonės atostogoms dažnai renkasi kurortus su vandens telkiniais, kuriuose maudydamiesi ir pramogaudami atgauna jėgas.

  Tokių malonumų kupinas gyvenimas ant Elektrėnų marių kranto. Čia, savo privačiame paplūdimyje įsirengę lieptelį, galėsite išplaukti ilgiems pasiplaukiojimams savo kateriu, skrosti ežero paviršiumi, kaip mėgsta Italijos ežerų pakrančių gyventojai. Ekstremalesniems ar energingesniems pojūčiams – vandens motociklas, “Wake park”, burlentės. Pastarosios čia ypač mėgstamos dėl mariose pučiančio stipresnio ir lygesnio nei kituose ežeruose vėjo.

  Tobulai rytų ir pietvakarių kryptimi iškyšulyje išdėstytame, visada saulės apšviestame sklype, Jūsų svajonių namų languose žvilgsnį trauks poetiškas vandens horizontas. Specialiai sklype suformuotoje vietoje, pasistatę poilsinę ant vandens, galėsite pasijausti kaip prabangiose atostogose Azijos kraštuose.

  Kasdienybė čia bus išties solidi – gyvensite aptvertoje teritorijoje, uždaroje, jau susiformavusioje verslių žmonių bendruomenėje. Tai – žmonės, kuriems svarbi kokybiška kasdienybė. Draugiškos bendruomenės dvasiai palaikyti, galėsite laiką leisti 30 a bendro naudojimo sklype, kuriame įrengta bendra tinklinio aikštelė, paplūdimys, sporto zona. Čia draugystes kursite ne tik Jūs, bet ir Jūsų vaikai. Po ilgos darbo savaitės atsipalaiduoti ir pabendrauti galėsite ir čia pat įrengtuose golfo laukuose.

  Iš Vilniaus centro sklypą vaizdingu keliu pasieksite per 40 min., ir bet kuriuo metų laiku, nes privažiavimas asfaltuotas bei valomas iki pat namų.

  Sklypo užstatymo galimybės:
  – Užstatymas 40%;
  – Aukštingumas 10 metrų.

  Yra galimybė įsigyti ir besiribojantį 24 a sklypą Nr. 2, kurio kaina 265 000 EUR, arba abu sklypus Nr. 1 ir Nr. 2 kartu už 495 000 EUR.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina