Subtilaus stiliaus namai Sapieginės miško pašonėje

  • 779 000€
  Mileišiškių g., Antakalnis, Vilnius
  Parduodama
  Mileišiškių g., Antakalnis, Vilnius
  • 779 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 3 balandžio, 2024 at 11:39 am
  • Kaina: 779 000€
  • Objekto dydis: 212 m2
  • Žemės plotas: 7,99 a
  • Miegamieji: 3
  • Vonios: 2
  • Statusas: Parduodama

  Aprašymas

  Jei esate miesto žmogus, kuris ilgisi gamtos, natūralu, kad rasti idealius namus yra nemažas iššūkis. Norisi praleisti kuo mažiau laiko kelyje rytais keliaujant į darbus, vaikai judėtų į miestą nepriklausomai nuo tėvų, bet kartu – ir atsibusti toliau nuo didmiesčio šurmulio, žalumos apsuptyje. Norisi modernių namų, bet senamadiškai jaukių ir draugiškų kaimynų. Norisi erdvės, kurios užtektų kiekvieno šeimos nario poreikiams, bet kurioje būtų smagu burtis. Jei atpažįstate save, idealius namus jau radote.

  Mileišiškių gatvėje, vos 15 min. automobiliu iki miesto centro, parduodamas vieno aukšto 214 kv. m namas su 8 a ploto žemės sklypu. Vos kelios minutės pėsčiomis nuo namų gyvenvietę apglėbęs Sapieginės miškas, saugantis nuo miesto triukšmo ir kviečiantis mėgautis pažintiniais takais, sporto ir žaidimų aikštelėmis. Vilniečiams iš viso miesto atvykstant mėgautis kokybišku poilsiu, Jums jis kasdien bus pasiekiamas ranka.

  Įrengtuose, A+ klasės, vieno aukšto namuose suplanuota gyvenamoji zona, 4 miegamieji ir 2 vonios kambariai. Visiškai naujų, 2022 m. statybos namų erdvės įrengtos su subtiliu originalumu – aukštos, vietomis 5.5 metrų, lubos, interjere derinami kokybiški skirtingo stiliaus, bet ramių spalvų baldai, netikėtos detalės, akį traukiantys “Murano”, “Fonrasetti”, “Marset” šviestuvai. Namų interjeras, nors turtingas įdomių sprendimų, apie kuriuos kaskart klausinės Jūsų svečiai, palieka erdvės skleistis Jūsų asmenybei. Standartams nepaklūstanti, draugiška erdvei virtuvė, intergruota “Miele”, “Liebherr”, “Ideal Standard” technika, žada kokybę ir patogią buitį kasdienybėje. Namų centru žiemą taps 48 val. šilumą išlaikantis suomiškas židinys “Tulikivi”, o vasarą – pietvakarių pusėje, tarytum ore kabanti, terasa su miško panorama.

  Namai aprūpinti kondicionieriumi ir rekuperacine sistema, kieme įrengta stoginė automobiliams.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina