Unikalios architektūros namas ant Baltijos jūros kranto

  • 1 950 000€
  Palanga, Kuršių tak.
  Palanga, Kuršių tak.
  • 1 950 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 28 rugsėjo, 2023 at 7:02 am
  • Kaina: 1 950 000€
  • Objekto dydis: 180 m2
  • Žemės plotas: 6,68 a
  • Miegamieji: 3
  • Vonios: 2

  Aprašymas

  Nėra pajūryje žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs stebuklingos Jūratės ir Kastyčio meilės istorijos. Jūrų valdovė, kuriai lenkėsi visos vandens dievybės, pamilo paprastą mirtingąjį… Per amžius ši istorija įkvėpė žmones tikėjimui, kad tikra meilė nepaiso nieko. Kiekvienas, šią istoriją pasakodamas, nepamiršta ir Jūratės rūmų. Sakoma, kad jų sienos buvo balto gintaro, slenksčiai aukso, o langai tyrų deimantų. Daugybės pajūrio gyventojų vaizduotę žadina šių rūmų vaizdinys, bet ne kiekvienas, legendos inspiruotas, ryžtasi imtis statyti savąją jų versiją. Architektė Jurgita Kožikienė, įkvėpta žemaičių pasakojamų istorijų apie jūrų valdovę, Palangoje, ant jūros kranto sukūrė įspūdingus namus. Jų eksterjeras, vaizduojantis jūros bangą, lengvai įsilieja į supantį įspūdingą kraštovaizdį, ir primena, kad čia gyvena išties laimingi žmonės – visoje Lietuvoje yra tik 13 vietų, kuriose taip arti jūros vandens būtų suformuoti pastatai! Nuo namo iki jūros vos 50 m!

  Plačiose namų vitrinose per visą plotą banguoja Baltijos jūra, o vakarais kambarius, kurių lubos vietomis siekia net 4,8 m, užlieja nepakartojama saulėlydžio šviesa. 180 kv. m name suprojektuoti 3 miegamieji kambariai bei poilsio zona, virtuvės ir svetainės erdvė, du vonios kambariai, SPA zona, ūkinė patalpa, katilinė-garderobinė. Kiekvienoje patalpoje įrengtos slankiojančios durys, pro kurias pateksite į terasas. Didelės terasos namuose net trys, ir visose Jūs ir Jūsų svečiai galėsite mėgautis Baltijos jūros vaizdais. Svečiai parkuosis net 5 automobilius talpinančioje stovėjimo aikštelėje, o visi kartu sušilę pirtyje panirsite tiesiai į jūrą – aplink nematysite nei kaimynų, nei poilsiautojų. Dienas leisite visiškoje ramybėje, nes arti nėra jokių kaimynų, o Palangos šurmulys namo nepasiekia. Žiemomis Baltijos vaizdais galėsite mėgautis savo svetainėje, klausydamiesi malkinėje krosnelėje traškančios ugnies. Be to, projekte numatytas ir baseinas po terasos stogu.

  Namas dar neapstatytas baldais, tad galutinę jo viziją, jei tik pageidausite, galėsite įgyvendinti kartu su architekte. Namui priklauso 6,68 aro žemės sklypas, apsuptas valstybinės žemės. Namas suprojektuotas taip, kad net ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį mėgausitės užuovėja neprarasdami vaizdo į jūrą.

  Dokumentai

  Atsisiųsti planą (1 aukštas)
  Atsisiųsti planą (2 aukštas)

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina