Žalumos apsuptas sklypas Vilniaus mieste

  • 439 000€
  Žiogų g., Antakalnis, Vilnius
  Parduota
  Žiogų g., Antakalnis, Vilnius
  • 439 000€

  Detaliau

  Atnaujinta 13 kovo, 2024 at 12:11 pm
  • Kaina: 439 000€
  • Žemės plotas: 11,09 a
  • Statusas: Parduota

  Aprašymas

  Šiuolaikiniam žmogui nėra nieko svarbiau nei harmonija. Tik sau tinkamą balansą atradęs žmogus jaučiasi ramus ir kasdien iš naujo pasiruošęs įveikti visus iššūkius. O svarbiausia harmoniją atrasti savo kasdienybėje – namuose, į kuriuos kas vakarą grįžtate nurimti ir iš kurių kas rytą iškeliaujate su naujomis jėgomis.

  Tokią harmoniją galima rasti gyvenant mieste, turint visas miesto komunikacijas ir patogumus. Vilniaus Antakalnis – ideali vieta, kurioje apsigyvenę jausitės taip, tarsi turėtumėte viską: ir miesto pramogas, ir gamtos ramybę; ir sostinės greitį, ir miško tylą; ir šiuolaikinės architektūros modernumą, ir tradicijų amžinumą. 11,09 a sklype, kuris parduodamas su statybos leidimu, jau sukurtas 340 kv. m dviejų aukštų namo projektas, kuris idealiai tiks subtilaus skonio, šviesias ir atviras erdves mėgstantiems gyventojams.

  Jei vertinate savo laiką, gyvendami čia mėgausitės: spūstyse neprireiks stovėti nei judant į centrą, nei grįžtant namo. Viską, ko reikia patogiam gyvenimui, pasieksite ranka – didžiulę parduotuvių, restoranų ir kavinių įvairovę, pasivaikščiojimams ir pasivažinėjimams dviračiu pritaikytus takus, kokybiškas grožio ir sveikatos paslaugas. Laiką, kurį sutaupysite, galėsite praleisti su šeima, kuri džiaugsis galėdama šioje jaukioje vietoje kurti savo prisiminimus. Ugdymo įstaigas vaikams galėsite rinktis iš aplink esančios aukščiausios kokybės ugdymo pasiūlos – priešais namus viena geriausių privačių mokyklų mieste, Tarptautinė Amerikos mokykla.

  Dokumentai

  Atsisiųsti sklypo planą
  Atsisiųsti namo planą

  Panašūs objektai

  Compare listings

  Compare
  Karina
  • Karina