Vilonas

Itin vaizdingas kraštovaizdis su ežerais, miškais, parkais ir visa komfortiškam gyvenimui reikalinga infrastruktūra, kuriama specialiai kvartalo gyventojų poreikiams – aktyviai besivystantis Vilonas siūlo ramų ir itin patogų gyvenimą užmiestyje. 

Besidairantys namų Vilone gali rinktis sau tinkamiausią variantą iš golfo laukuose išsidėsčiusių apartamentų, kotedžų ir prabangių vilų. Privačią teritoriją supa natūralūs miškai su besiganančiomis stirnomis ir išpuoselėtas parkas, čia yra ir trys ežerai bei tvenkinių ir kanalų tinklas. Aplinka rūpinasi administravimo įmonė, o už teritorijos saugumą atsakinga nuolat budinti gyva apsauga.

Prie „Vilnius Grand Resort“ prisišliejęs šiuo metu aktyviai plėtojamas projektas „Villon City“ pasižymi itin plačia laisvalaikio veiklų pasiūla, o artimiausiuose planuose – vaikų darželis ir mokykla, įvairių paslaugų bei prekybos centrai.

Nors atstumas iki sostinės senamiesčio siekia apie 20 km, išvystyta Vilniaus aplinkkelių sistema Vilono gyventojams leidžia judėti sparčiai ir svarbiausius objektus pasiekti per trumpą laiką.

Kas čia traukia

  • Itin vaizdinga vietovė su miškais ir ežerais
  • Aplinkos puoselėjimu ir teritorijos saugumu rūpinasi įmonės
  • Įrengta ir plėtojama moderni infrastruktūra
  • Plačios tiek aktyvaus, tiek pasyvaus laisvalaikio galimybės – SPA centras, golfo aikštynas, vandens pramogos

Gyvenimo stilius

Vilone kuriasi gyventojai, kuriems svarbus privatumas ir gana uždara kaimynystė. Prižiūrimoje ir saugomoje vaizdingoje teritorijoje galima mėgautis patogia kasdienybe, turiningu laisvalaikiu ir gerokai lėtesniu nei didmiestyje gyvenimo tempu.

Pramogos

Rajono gyventojams atviros įvairios poilsio galimybės. Jų paslaugoms čia – teniso kortai, krepšinio aikštelė, baidarės, vandens atrakcionai, sporto salė bei profesionalus golfo aikštynas, įrengtas pagal Amerikos golfo asociacijos standartus. Negana to, gyventojai išskirtinėmis teisėmis gali lankytis greta esančio viešbučio „Vilnius Grand Resort“ baseine. Moderniame „The V SPA & Wellness“ centre siūlomos vandens, grožio ir sveikatos procedūros. Teritorijoje veikia ir baras, SPA kavinė bei 5 restoranai, kurių garsiausias – „Bora Bora“ – įsikūręs ant vandens šalia smėlio paplūdimio. 

Compare listings

Compare